Malarnia proszkowa
Obróbka metali
Konstrukcje stalowe i wiaty przystankowe
Balustrady ze stali nierdzewnej i czarnej

Precyzyjna obróbka metali i konstrukcje stalowe


Liczne usługi związane z obróbką metali i tworzeniem konstrukcji stalowych na potrzeby przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych – tymi działaniami zajmuje się obecnie przede wszystkim firma Arkan. Na terenie naszego zakładu funkcjonuje również lakiernia proszkowa, w której jesteśmy w stanie wykonać malowanie z użyciem niemal wszystkich kolorów z palety RAL.

Najważniejsze usługi

Ponad 20 lat temu przedsiębiorstwo Arkan rozpoczynało swoją działalność realizując usługi transportowe, a także wykonując dla klientów wiaty przystankowe. Obecnie działalność jest znacznie szersza, a wykonywana przez nas obróbka metali obejmuje przede wszystkim:

Tworzymy także konstrukcje stalowe, a także realizujemy zlecenia na balustrady wykonywane ze stali czarnej czy nierdzewnej. Nasza malarnia proszkowa oferuje nie tylko możliwość realizacji usług stacjonarnych, ale także z wykorzystaniem mobilnych piaskarek wykonanie tych działań na terenie zakładu klienta.

Przykładowe realizacje

W celu zapoznania się z próbką naszych możliwości zachęcamy do zerknięcia do naszego portfolio, w którym znajduje się łącznie kilkaset zdjęć dokumentujących nasze dotychczasowe realizacje. Przede wszystkim dzięki nim można przekonać się, jak prezentują się tworzone przez firmę Arkan balustrady ze stali nierdzewnej, ale w mniejszym zakresie udostępniamy również efekty naszych działań w ramach malarni proszkowej, obróbki metali czy tworzenia różnorodnych konstrukcji stalowych.

Uzyskane certyfikaty

Oprócz zadowolenia naszych klientów jednym z najważniejszych dowodów profesjonalizmu w zakresie obróbki metali czy lakierni proszkowej są uzyskiwane na przestrzeni lat zaświadczenia od uprawnionych do tego instytucji. Taki certyfikat otrzymaliśmy chociażby za wykonywanie konstrukcji stalowych zgodnie z międzynarodową normą jakości EN 1090.

Posiadamy również potwierdzenia zgodności naszej pracy z programem Rzetelna Firma, w pełni przestrzegając wszystkich zobowiązań i pilnując realizacji założonych terminów. Uczestniczymy również w programie Kapitalna Firma, dzięki czemu chcemy w jeszcze większym stopniu poprawiać zadowolenie naszych pracowników.

Rzetelna Firma
Firma Arkan dla Państwa może wyciąć dowolny kształt w stali, odpowiednio ją zagiąć i pomalować na dowolnie wybrany przez Państwa kolor z palety RAL. Obszar działalności: Kraków, Tarnów, Rzeszów.
W ofercie: malowanie proszkowe, malowanie felg, malowanie ogrodzeń, renowacja ogrodzeń - Kraków, Tarnów, Rzeszów. 20-letnie doświadczenie; najwyższa jakość usług - cięcie laserem, cięcie blach, cięcie na gilotynie, obróbka blach, perforacja blach, gięcie blach. Zapraszamy klientów z miast: Kraków, Tarnów, Rzeszów i okolic.
Kapitalna Firmna

Kontakt z Nami

Firma ARKAN

Nowatorska 4
33-100 Tarnów
woj. małopolskie

NIP: 8731284542

 

Tel. +48 14 657 45 50

e-mail: biuro@firmaarkan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem