Obróbka metali

Jedną z najczęściej realizowanych usług w naszym zakładzie jest obróbka metali, której głównym atutem jest wykorzystywanie nowoczesnych, wszechstronnych maszyn, do których cały czas staramy się dokupywać kolejne urządzenia, przyspieszające pracę i zwiększające nasze możliwości.

Z naszych usług obróbki metali korzystają przede wszystkim klienci z okolic Krakowa, Tarnowa i Rzeszowa, a jesteśmy w stanie wykonywać dla nich takie działania, jak:

  • cięcie laserem,
  • zgrzewanie punktowe,
  • spawanie,
  • cięcie na gilotynie.

Dostępne urządzenia pozwalają nam wykonywać chociażby cięcie laserem czy na gilotynie z użyciem różnych typów materiałów, w tym przede wszystkim stali czarnej i nierdzewnej oraz aluminium, a także, w zależności od rodzaju wybranej metody, niekiedy również mosiądzu czy miedzi. Dysponujemy własnymi tworzywami, jak i realizujemy działania w oparciu o materiały powierzone nam przez klientów.

Nasze działania wykonujemy z dużą precyzją, realizując zróżnicowane kształty wykonywanych elementów, w ramach których możemy wymienić chociażby części regałów oraz szafek ubraniowych, a także kształtowanie prętów czy profili.

Kontakt z Nami

Firma ARKAN

Śmigno 11g
33-140 Lisia Góra
woj. małopolskie

NIP: 8731284542

 

Tel. +48 14 657 45 50

e-mail: biuro@firmaarkan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem