Cięcie piłą taśmową

Cięcie piłą taśmową

Jest to jedna z najbardziej ekonomicznych metod obróbki metalu. Cięcie piłą taśmową umożliwia uzyskanie niesamowicie precyzyjnych rezultatów, a tym samym ogranicza koszty ze względu na brak konieczności wykonania dodatkowej obróbki końcowej wytwarzanych elementów. Dodatkową zaletą tej metody jest bardzo duża oszczędność materiału.

Maszyna wykorzystywana przez nas w tym procesie roboczym jest niezwykle wydajna i umożliwia skuteczne przerzynanie elementów metalowych o stosunkowo dużej grubości.

Ważną właściwością piły taśmowej jest możliwość obrabiania elementów pakowanych. Warto również podkreślić, że detale poddawane obróbce nie topnieją po bokach, w procesie nie występuje również niepożądany efekt hartowania.

Ze względu na zastosowanie sprzętu o bardzo dużym wolumenie produkcyjnym, nasze przedsiębiorstwo jest w stanie podjąć się dużych, seryjnych zamówień na cięcie elementów wykonanych z różnego rodzaju metali. Jesteśmy w stanie praktycznie dowolnie dostosować kształt uzyskiwanych elementów, nawet jeżeli ma być on szczególnie nieregularny.

W naszej ofercie Przecinarka taśmowa ramienna BMSY 230 DG - służąca do cięcia profili, prętów i rur.

Max. zakres cięcia:
  • 270 mm x 230 mm
Przecinarka idealna do seryjnego cięcia stali pod kątem 90 stopni oraz pod kątem w zakresie + 60 / - 45 stopni. Główne atuty to solidne wykonanie, duża masa własna oraz ramie wykonane z solidnego sezonowanego odlewu. Przecinarka posiada hydrauliczny tłumik opadania ramienia z płynną regulacją opadania, a po skończonym cięciu ramię przecinarki automatycznie podnosi się do góry.

Nasze doświadczenie

Zdobyte doświadczenie pozwala nam na wysokim poziomie wykonać powierzone zlecenia. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji, najwyższą jakość usług oraz konkurencyjne ceny.

Kontakt z Nami

Firma ARKAN

Nowatorska 4
33-100 Tarnów
woj. małopolskie

NIP: 8731284542

 

Tel. +48 14 657 45 50

e-mail: biuro@firmaarkan.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem